że HO HO!

Działalność lokalu …że HO HO! podzielona jest na dwie oddzielne formuły.

DZIAŁALNOŚĆ W CIĄGU DNIA – formuła restauracyjna;
1

IMPREZY WIECZORNE – formuła pubowa

W ciągu dnia możecie skosztować naszych niecodziennych dań. Stworzone przez nas menu łączy nowatorstwo z tradycyjną, polską kuchnią. Dzięki różnorodności podawanych w naszym lokalu potraw, możecie być pewni, że nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie. Dania główne, zupy, sałatki i desery podajemy w słoikach. W ciągu dnia możecie nie tylko najeść się do syta za niewielkie pieniądze, ale również napić się naszej wybornej kawy i posiedzieć w miłym towarzystwie.
Pod osłoną nocy nasz lokal zamienia się w pub & shot bar. Organizujemy imprezy wieczorne, podczas których odbywa karaoke.
Zapraszamy również na transmisję z wydarzeń sportowych, tj.: piłka nożna, siatkówka, boks, gala KSW, skoki narciarskie.
Codziennie mamy dla Was przygotowane nowe promocje i codziennie gramy inny rodzaj muzyki! Co planujemy na najbliższe dni? Tego dowiecie się z aktualności i z naszego fanpage’a na Facebooku!
Fakt, że …że HO HO! łączy w swojej działalności formuły restauracyjną i klubową, sprawia, że jest to uniwersalna miejscówka w Warszawie, która gwarantuje świetną zabawę.
Lokal czynny 23/24h. Godzinę, przez którą mamy zamknięte, przeznaczamy na sprzątanie.
ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ:
IMPREZY FIRMOWE, INTEGRACYJNE, URODZINY, IMIENINY, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE, BALE, PRZYJĘCIA POWESELNE I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE.
DODATKOWE ATRAKCJE:
Na życzenie gości możemy zorganizować dodatkowe atrakcje, tj.:
PRZEJAŻDŻKA LIMUZYNĄ PO WARSZAWIE, KARAOKE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, POKAZ BARMAŃSKI, POKAZ ZDJĘĆ, FILMÓW POWYJAZDOWYCH, itp.
Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne propozycje gości.
telefon:: 600 980 527